Ether Kitap

Ether Kitap

Ether Kitap, blokzincir devrimini odağına alan yeni bir yayıncılık anlayışı ile yola çıkıyor.

Türkiye'nin ilk blokzincir odaklı yayınevi olarak temel analiz, teknik analiz, risk yönetimi, finans psikolojisi, kriptoloji ile bitcoin ve ethereum odağında kitaplar yayımlayacak.

Ether Kitap sadece kitaplar yayımlamakla kalmayarak blokzincir ekosistemindeki popüler temalarla ilgili etkinlikler ve konferanslar düzenleyecek. Geliştireceği çok boyutlu işbirlikleriyle Türkiye'deki blokzincir ekosisteminin tüm boyutlarıyla geliştirilmesine ve İstanbul'un uluslararası bir blokzincir üssü olmasına katkı sağlayacak.

Ether Kitap olarak, yerel tüm blokzincir topluluklarıyla bir dayanışma ve farkındalık ağı örmek en temel önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yerel topluluklara bastığımız kitaplardan ücretsiz tahsisler gerçekleştirerek öğrencilerin ve gençlerin blokzincir evrenine daha rahat ve güvenilir bir şekilde girmesi amacına katkı yapmak arzusundayız.

Klasik yayıncılık anlayışının blokzincir felsefesinden öğreneceği çok fazla şey var, devrim niteliğindeki blokzincir yeniliklerini bir bir yayıncılığa taşırken, yayıncılık deneyimimizle de Türkiye'deki kripto topluluklara ve blokzincire ilgi duyan herkese yayımlayacağımız külliyatla somut katkılar sağlamak istiyoruz.

Blokzincir yayıncılığının ilk modeli olan Ether Kitap'a hoş geldiniz.